Ürgüp Otelleri

Nevşehir Otelleri
Kayseri - Kapadokya Otelleri Avanos Otel Otel Kapadokya Otel Kayseri nevşehir Oteller Kapadokya Kapadokya Tatil Otel Ürgüp
       Ana Sayfa
       Kayseri Hakkında
       Kayseri Merkez Otelleri
       Erciyes Otelleri
       Kapadokya Otelleri
       Günübirlik Geziler
       Uçak Biletleri
       Oto Kiralama
 
 

 
 
 

Erciyes Kapadokya Kayak Kültür Turu

Kişibaşı : 499.00 TL    
Tek Kişi : 619.00 TL Konaklama : 3 Gece Konaklama, 4* Novotel, 5* Dinler Ürgüp
Çocuk : 269.00 TL Süre : 3 Gece 4 Gün
Kalkış Tarihleri : 29 Ocak 2015, 05 Şubat 2015, 12 Şubat 2015,
19 Şubat 2015, 26 Şubat 2015, 05 Mart 2015,
12 Mart 2015, 19 Mart 2015, 26 Mart 2015,
Hareket Yeri : Kayseri Havalimanı, Forum Avm Önü
       
     
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- D2 Belgeli Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
- 3 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
      ( 1 gece Novotel Kayseri- 2 Gece Dinler Hotel Ürgüp)
- Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (3), Akşam Yemekleri (3)
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
- Zorunlu Seyahat Sigortası Güvence Paketi
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Tüm Uçak Biletleri
- Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
- Kayak Merkezinde Tüm Kayak Malzemeleri Kiralama ücretleri.
- Erciyes Kayak Merkezinde Çıkış Lift Bileti
- 4.Gün Pazar Akşam Yemeği
- Program Süresince Tüm Öğle Yemekleri  ve İçecekler
- Kapadokya Türk Gecesi Eğlencesi
- Kapadokya’da Balon ile Uçuş Etkinliği (hava şartları dâhilinde)
- Otellerde alınabilecek tüm ekstra hizmetler
1. Gün: (Perşembe) Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi

Erciyes Kapadokya turumuza katılacak olan misafirlerimizi ilk hareket noktamız olan
Kayseri Havalimanından uçuş saatlerine göre karşılama, ardından şehir merkezinden turumuza katılacak olan misafirlerimizi Form Avm önünden  alarak şehir merkezine kısa bir mesafede bulunan Erciyes kayak Merkezine Tekir kapı bölgesine keyifli bir yolculuk sonrası ulaşıyoruz.
Kayak merkezinde bulunan mağaza ve dükkanlardan Kayak, Kayak elbisesi, ayakkabı,kızak gibi bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.  
3916 mt.yüksekliği ile yaz,kış karın hiç eksik olmadığı kayak yapmak için ideal  toz karı ile ün yapmış, uzun pistleri,son teknoloji mekanik tesisleri ile kayak merkezinde gün boyu kayak keyfini yaşabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimizde kayak merkezinde bulunan kafelerde muhteşem kayak manzaraları eşliğinde,keyifli bir zaman geçirebilirisiniz. Kayseri mutfağına özgü Mantı,pastırma sucuk ile de farklı lezzetleri tadabilirsiniz.

Güzel bir günün sonunda Erciyes dağı kar manzarası  ve şehir merkezinin yüksekten seyri eşliğinde Erciyes’den ayrılıyoruz. Konaklama alacağımız şehir merkezimizde bulunan Otelimiz varış,odalara yerleşme, Akşam yemek otelimizde.


2. Gün: (Cuma) Erciyes Kayak Merkezi, Ürgüp

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası,aracımızda yerlerimizi alarak hareket ediyoruz. Şehir merkezinden turumuza katılacak olan misafirlerimizi Form Avm önünden  alarak Erciyes Kayak Merkezine doğru yol alıyoruz. Kayak merkezinde bulunan mağaza ve dükkanlardan Kayak, Kayak elbisesi, ayakkabı,kızak gibi bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
İdeal  toz karı ile ün yapmış, uzun pistleri,son teknoloji mekanik tesisleri kayak merkezinde gün boyu kayak keyfini yaşabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimizde kayak merkezinde bulunan kafelerde muhteşem kayak manzaraları eşliğinde,keyifli bir zaman geçirebilirisiniz. Kayseri mutfağına özgü Mantı,pastırma sucuk ile de farklı lezzetleri tadabilirisiniz. Güzel bir günün sonunda,Erciyes hatırası olarak tüm misafirlerimizin katılımı ile toplu fotoğraf çekimi sonrası,Erciyes dağı kar manzarası eşliğinde kayak merkezinden Kayseri’ye bağlı Develi ilçesi güzergahından Güzel atlar diyarı olarak bilinen peri masallarına konu olmuş eşsiz manzaraları olan, doğa harikası Kapadokya’ ya hareket ediyoruz.
Konaklayacağımız Ürgüp merkez de bulunan otelimize varış, odalara yerleşme Akşam yemek otelimizde. Yemek sonrası ( Arzu eden  misafirlerimiz için geleneksel folklor gösterileri ve eğlence dolu “ TÜRK GECESİ “ (ekstra)  programlarına katılım imkanı )………………………….


3. Gün: (Cumartesi) Ürgüp, Uçhisar, , Göreme, Avanos , Devrent

Kapadokya’nın eşsiz manzarasını gündoğumu eşliğinde BALON TURU (ekstra) ile seyretmek isteyen misafirlerimiz için sabah erken saatlerde otelden hareket edilmesi. ( Balon Turları Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir)…………………………………………………………………………
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası,aracımızda yerlerimizi alarak rehberimiz eşliğinde Kapadokya’da turumuza başlıyoruz. 
Uçhisar kalesine varış Uçhisar Kalesi’ni görüp, hediyelik eşya tezgâhlarından yöresel ürünlerden satın almak üzere serbest zaman alıyoruz. Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için Esentepe Panaroma ‘da bulunan O Ağacın Altında’ya gidiyoruz.Bölgenin eşsiz manzarasını yüksekten seyredip fotoğraflama imkanı. Esentepe  Panoroma dan Göreme merkeze varış, Göreme Açık Hava Müzesi  Kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşan bu açık hava müzesini gezdikten sonra, Öğle yemek (Ekstra ) Hanedan Restaurant .Yemek sonrası Avanos’da bulunan Çanak Çömlek Atölyesi'nde çömlekçilik hakkında bilgi alarak alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Ardından bölgeye özel Onix taşların yapımı hakkında bilgi alıp alışveriş molası verdikten sonra  ; Paşabağ Vadisi, Devrent Vadisi‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor  bölgeyi gezerek , peri bacalarını yakından görebiliyoruz. Gezimizin ardından bölgede özel yetiştirilen üzümlerden elde edilen şarap tadımı için Turasan şarap evine gidiyoruz. Burada şarap tadımı ve alışveriş imkanı sonrası konaklayacağımız otelimize varış Akşam Yemek otelimizde. Yemek sonrası ( Arzu eden  misafirlerimiz için geleneksel folklor gösterileri ve eğlence dolu “ TÜRK GECESİ “ (ekstra)  programlarına katılım imkanı )


4. Gün: ( Pazar ) Ürgüp, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Kayseri

Kapadokya’nın eşsiz manzarasını gündoğumu eşliğinde BALON TURU (ekstra) ile seyretmek isteyen misafirlerimiz için sabah erken saatlerde otelden hareket edilmesi. ( Balon Turları Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir)…………………………………………………………………….
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası, aracımızda yerlerimizi alarak rehberimiz eşliğinde Ürgüp’ ten Derinkuyu yer altı şehrine doğru yol çıkıyoruz Derinkuyu yer altı şehrinde ziyaretçilere açık olan tüm katları gezerek gerekli bilgiler alıyoruz. Bölgeden ayrılmadan önce tüm misafirlerimiz ile toplu fotoğraf çekimi  sonrası Kayseri şehir merkezine doğru yola çıkıyoruz. Yolcuğumuz esnasında Öğle Yemek ( Ekstra) molası Uçhisar. Kayseri şehir merkezine varış ve ardından Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi, Selçuklu müzesi gezisi, panoramik olarak Kurşunlu Camii, Sahabiye Medresesi, Saat Kulesi, Bürüngüz Camii, Kayseri Kalesi, Kapalı Çarşı, Pastırmacılar Çarşısı , Hunat Hatun Cami ve Medresesi,  Döner Kümbet, Seyyid Burhanettin Hazretleri Türbesi ve Mezarı ziyareti. Kayseri şehir merkezi gezimiz sonrası Forum Avm noktasında ayrılacak misafirlerimizi bıraktıkdan sonra Kayseri havalimanına hareket edilmesiTUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

·       Turlarımızda hava, yol ve olağan üstü durumlardan dolayı değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.

·       Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

·       Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 

·       Tur Prpgramlarımız Min.6 (Yetişkin) Kişi katılım olması halinde gerçekleştirilmektedir.

·       Turlarımız  hareket tarihinden 7 gün önce kesinlik kazanacaktır.

·       Gerçekleşemeyen turlarımız nedeniyle satın alınan uçak bileti ile ilgili iptal/değişiklikliklerden acentamız sorumlu değildir

·       Tur programı ALVİS TURİZM SEYAHAT ACENTASI gezi sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

·       Uçak saat değişiklikleri havayolu tarafından gerçekleştirildiğinden olası değişiklikler havayolu insiyatifindedir

·       Vergi ve yakıtlara yıl içerisinde gelebilecek zamlar fiyatlara yansıtılır. 

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

·       Novotel Kayseri 4* ( 1 Gece )

·       Ürgüp – 5*Dinler Hotels    ( 2 Gece )

KAYSERİ‘ye ULAŞIM HAKKINDA BİLGİLER ;

06:35  İSTANBUL(ATATÜRK) - KAYSERİ   THY
09:35 İSTANBUL(ATATÜRK) – KAYSER    THY   
07:00  SABİHA GÖKÇEN – KAYSERİ         ANADOLUJET
08:40  SABİHA GÖKÇEN – KAYSERİ         PEGASUS
11:15  İZMİR - KAYSERİ                            SUNEXPRESS

19:30 KAYSERİ-İSTANBUL(ATATÜRK)  THY
23:05 KAYSERİ-İSTANBUL(ATATÜRK)  THY
20:15 KAYSERİ – SABİHA GÖKÇEN      ANADOLUJET
19:40 KAYSERİ – İZMİR                         PEGASUS
20:15 KAYSERİ – SABİHA GÖKÇEN      PEGASUS  
22:10  KAYSERİ – İZMİR                        SUNEXPRESS

 

 

[Geri]