Ürgüp Otelleri

Nevşehir Otelleri
Kayseri - Kapadokya Otelleri Avanos Otel Otel Kapadokya Otel Kayseri nevşehir Oteller Kapadokya Kapadokya Tatil Otel Ürgüp
       Ana Sayfa
       Kayseri Hakkında
       Kayseri Merkez Otelleri
       Erciyes Otelleri
       Kapadokya Otelleri
       Günübirlik Geziler
       Uçak Biletleri
       Oto Kiralama
 
 

 
 
 
  Rezervasyon                    
 

 

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLANDIRILMASI  
En az 2 yıl geçerIi sürücü beIgesine sahip 21 yaşında ki kişiler A, B, C, D, ve K grubu aracları kiralayabilirler. F , G , H grubu aracların kiralanabilmesi için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma koşulları aranılır.
KİRALAMA SÜRESİ
En az kiralama süresi 24 saattir. Uzun süreli kiralamada en az kiralama süresi 30 gündür.
FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLARI
Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (KASKO), Hırsızlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tek yön (ücreti, teslim etme, teslim alma ücreti bebek koltuğu ücretleri ile % 18 KDV vergisi ayrıca hesaplanır.
AKARYAKIT
Araçların müşteriye teslimi  tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda yakıt farkı hizmet ücretj ile birlikte tahsil edilir.
TEK YÖNLÜ KİRALAMALAR
Aracın teslim alınan  şehirden başka bir şehire iadesi durumunda tek yön ücreti uygulanır.
İLAVE SÜRÜCÜLER
Aracın kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin ücret  karşılığında olmak üzere kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür.Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi bir  kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. 
TESLİM ETME VE TESLİM ALMA
ALViS Rent a car ın bulunduğu şehir içerisinde havalimanı, otel gar,vs teslim etme ve bırakma ücretsizdir.
TESLİM GECİKMELERİ
Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için günlük kira fiyatının 1/3'ü ayrıca 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.
SİGORTALAR
ALVIS Rent a car müşterilerinin gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmaları için iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar.Birincisi kanun gereği zorunlu olan trafik sigortası diğeri ise güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan Hasar Muafiyet Sigortası (CDW) , Hırsızlık Sigortası (TP) ,

Ferdi Kaza Sigortası (PAI) 'dır.  
ÖDEME
Kiralama tutarının toplamı kira sözleşmesinin başlangıcında nakit olarak veya kredi kartı ile(VİSA-MASTER-DİNERS-AMERİCAN EXPRES-EURO CARD) yapılabilir.
TRAFİK CEZALARI
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir.Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeniyle geçecek zaman sözleşme süresi içine ilave edilir.
ÖNEMLİ NOTLAR
Kiralanan aracın kazaya uğraması veya çalınması durumunda (Aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurarak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır) Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar üçüncü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplarıda içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.

Kiralama koşullarındaki her türlü değişiklik hakkını ALVİS Rent a car saklı tutar.

 

후원 수준 및 혜택

[Geri]